LAJME

”Hallall Drenicë, edhe pse e varfër nuk u shite!” »

dasma

01:58 am | Gazetari Milaim Zeka ka reaguar për zgjedhjet në Drenas. Ai në një shënim në Facebook ka thënë hallall Drenicë, duke i përgëzuar qytetarët për votën e tyre në zgjedhjet e sotme. Shënimi i…

Dec 6 2016 / Comments Off on ”Hallall Drenicë, edhe pse e varfër nuk u shite!” / Read More »
KRONIKE

Kosova, përseri tronditet nga një vdekje e papritur..!! »

0

01:45 am | Sot ka ndërruar jetë Samir Rreci nga fshati Llaushë e Skenderajt në moshën 26 vjeçare. Samiri kishte ankesa që…

Dec 6 2016 / Comments Off on Kosova, përseri tronditet nga një vdekje e papritur..!! / Read More »

Vret tërë familjen pastaj vetën! »

0

08:23 am | Policia austriake ka njoftuar sot se janë gjetur gjashtë kufoma në një shtëpi dhe të gjithë ishin nga e…

Dec 2 2016 / Comments Off on Vret tërë familjen pastaj vetën! / Read More »

Psikoterapeuti tregon se çka po i shtyn kosovarët drejt vetëvrasjeve »

0

01:01 am | Brenda nëntë muajve të këtij viti, 25 persona kanë bërë vetëvrasje në Kosovë. Arbër Zeka, nga Shoqata Kosovare për…

Nov 30 2016 / Comments Off on Psikoterapeuti tregon se çka po i shtyn kosovarët drejt vetëvrasjeve / Read More »

Shqiptarja braktis burrin serb dhe ia lë dy fëmijët në derë! »

0

02:34 am | Burri serb Mikic Maksimovic, i martuar para ca vitesh me një shiptare nga Shkodra, papritmas i ka ikur gruja…

Nov 24 2016 / Comments Off on Shqiptarja braktis burrin serb dhe ia lë dy fëmijët në derë! / Read More »

SHOW BIZ

 • 1

  Leonora Jakupin kaq “cullak” nuk e keni parë kurrë (Foto)

  Read More

 • 0

  Me lot në sy tregon se si i vdiq burri ja cka i bën Safetës..!!

  Read More

 • 0

  Shkurte Fejza publikon këngën qe cdo Shqiptar e pret me pa durim..!!

  Read More

 • 0

  Rovena Stefa ëndërron ta bëje me Albin Kurtin..!!

  Read More

 • 0

  Safete Mustafa bëhet frajericë (Foto)

  Read More

 • 0

  Kjo Këngë nga Remzia Ja vlen ta dëgjon cdo Shqiptar..!!

  Read More

 • 55

  Kjo është femra me të cilën ëndërron një natë Meda..!!

  Read More

 • 0

  S’do ta besoni se Vajza e kujt eshte ne foto kjo bukuroshe..!!

  Read More

 • 55

  Ja se si e emiton Kallashi Adelina Ismailin..!!

  Read More

 • 0

  Prekëse: Ja për çka përgaditej Ergi Dini, pak orë para vdekjes (Foto)

  Read More

 • 0

  Ka edhe një arsye tjetër se përse Shkurtja e Shyhretja nuk flasin mes vete… Kjo është e vërteta

  Read More

 • 0

  Shiko cka po ndodh me Adelina Ismailin..!!

  Read More

 • 0

  Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Gili..!!

  Read More

 • 0

  Shikoni si e Kallin atmosferen Motrat Mustafa ne emision live…!!

  Read More

Leonora Jakupin kaq “cullak” nuk e keni parë kurrë (Foto) »

08:23 am | Këngëtarja e dashur dhe shumë e afirmuar Leonora Jakupi, ndër vite e ruan imazhin e saj prej një femre serioze, shkruan Kosovarja. Por që as ajo nuk ka mundur t’i ik trendit të zhveshjes. Nëse këtë zhveshje nuk e ka bërë nëpër klipet apo paraqitjet e saj publike, ajo në plazh shfaqet një Leonorë e…

Dec 2 2016 / Comments Off on Leonora Jakupin kaq “cullak” nuk e keni parë kurrë (Foto) / Read More »
1

Dëshironi të fitoni në bastore, luani këto ndeshje »

02:56 am | Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Disa nga bastoret e njohura botërore sportive kanë dhënë prognozat e tyre rreth tetë ndeshjeve që do të luhen nesër mbrëma, përcjell Gazeta Blic. Më poshtë keni të gjitha ndeshjes e ditës së martë, nga…

Nov 22 2016 / Comments Off on Dëshironi të fitoni në bastore, luani këto ndeshje / Read More »
55

Asnjë Shqipëtar se ka Pritur Viber sjell risinë e re, një lajm që do gëzojë dhe Shqipëtarët..!! »

02:37 am |

Nov 4 2016 / Comments Off on Asnjë Shqipëtar se ka Pritur Viber sjell risinë e re, një lajm që do gëzojë dhe Shqipëtarët..!! / Read More »
0

”Hallall Drenicë, edhe pse e varfër nuk u shite!” »

01:58 am | Gazetari Milaim Zeka ka reaguar për zgjedhjet në Drenas. Ai në një shënim në Facebook ka thënë hallall Drenicë, duke i përgëzuar qytetarët për votën e tyre në zgjedhjet e sotme. Shënimi i plotë: Hallall Drenice Hallall dashuria, respekti, dhe mundi per Ty. Hallall qe e mbolle aren e demokracise. Hallall qe i the Jo…

Dec 6 2016 / Comments Off on ”Hallall Drenicë, edhe pse e varfër nuk u shite!” / Read More »
dasma

TECH

0

Asnjë Shqipëtar se ka Pritur Viber sjell risinë e re, një lajm që do gëzojë dhe Shqipëtarët..!! »

02:37 am |

Nov 4 2016 / Comments Off on Asnjë Shqipëtar se ka Pritur Viber sjell risinë e re, një lajm që do gëzojë dhe Shqipëtarët..!! / Read More »

KUJDES: Mos e përdorni Viberin për këto tri orë, ja çka mund të ju ndodh »

0

12:59 am | Ekspertët e sigurisë kibernetike thonë se së fundmi ata kanë gjetur disa të meta të mëdha të sigurisë dhe mënyrën se si…

Nov 4 2016 / Comments Off on KUJDES: Mos e përdorni Viberin për këto tri orë, ja çka mund të ju ndodh / Read More »

Paralajmëron NASA: Diçka e tmerrshme do të ndodhë më 15 nëntor »

0

01:11 am | Këto muaj ka pasur shumë raporte në lidhje me Tokën dhe ndryshimet e saj kohët e fundit dhe jo gjithcka është konfirmuar.…

Oct 27 2016 / Comments Off on Paralajmëron NASA: Diçka e tmerrshme do të ndodhë më 15 nëntor / Read More »
Shqiptari fiton 168 milion euro në Lotarinë Kombëtare në Bruksel » Ja pse meshkujt nuk duhet t’i mbajnë celularët në xhep » Nuk do ta besoni..Ja cila është shpejtësia e iPhone 7 » Me këtë aplikacion mund të fitohen para duke ecur » Whats App do të japë më shumë të dhëna për Facebook »

SPORT